Październik miesiącem walki z rakiem piersi
Październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Pniewskie Amazonki przeprowadziły dziś z Paniami z naszego centrum pogadankę na temat profilaktyki oraz technik badania piersi.
Rak piersi to jeden z czołowych zabójców kobiet w Polsce. W początkowym okresie nie daje on żadnych objawów, ale wcześnie wykryty jest uleczalny. Dlatego tak ważne jest, aby kobiety poddawały się regularnym badaniom mammograficznym, które pozwalają wykryć nawet najmniejsze zmiany


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!