Pożegnanie pracowników
W listopadzie pożegnaliśmy naszych pracowników ,Panią Jolantę oraz Pana Pawła,instruktorów zawodu naszego centrum.Życzymy dużo zdrowia pomyślnośći oraz wielu chwil wytchnienia.
Dziękujemy za wieloletnią współpracę oraz zaangażowanie.





- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!