CIS OSTOJA Pniewy

Pożegnanie Pani Joli

Ocena 0/5

Tłusty czwartek w Centrum Integracji Społecznej Ostoja zbiegł się z pożegnaniem Pani Joli która od jutra przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Galeria zdjęć

IMG_20240208_101714 IMG_20240205_100737 IMG_20240208_101845 IMG_20240208_103353 IMG_20240208_103620 IMG_20240205_100651 IMG_20240208_101106 IMG_20240208_101113 IMG_20240208_101159 IMG_20240208_101203 IMG_20240208_101247 IMG_20240208_101310
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności