Tłusty czwartek w Centrum Integracji Społecznej Ostoja zbiegł się z pożegnaniem Pani Joli która od jutra przechodzi na zasłużoną emeryturę.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!